Fotogalerie společnosti SPOS Milevsko s.r.o.

Zde jsou a budou prezentovány akce, které proběhly a nebo probíhají v areálech pod správou společnosti.10.12.2011 - Rekonstrukce WC na zimním stadionu v Milevsku

Za finančního zajištění Města Milevska byl v měsíci říjnu proveden výběr dodavatele na rekonstrukci WC na zimním stadioně. Tuto zakázku získala firma pana Broučka a pod dohledem projektanta rekonstrukce ing. Kříže začala budova novou tvář WC pro veřejnost. Věříme, že tento počin se zdařil a nová tvář WC na zimním stadionu v Milevsku se bude návštěvníkům líbit.Kompletní fotogalerie nových WC na ZS v Milevsku (zde)


1.12.2011 Mikulášské bruslení 2011 v Milevsku

Za finančního i jiného sponzorského přispění spousty podinkatelů a firem v Milevsku včetně města Milevska jsem opět po roce uspořádali "Mikulášské bruslení" na zimním stadioně v Milevsku. Tento rok se jej účastnilo 64 masek a 93 ostatních účastníků. Všem sponzorům tímto velmi děkujeme za pomoc a těšíme se na další ročník této akce.Kompletní fotogalerie z akce "Mikulášské bruslení 2011" (zde)


3.7.2008 - Příjezd nové rolby pro zimní stadion v Milevsku

Za finančního zajištění Města Milevska byla dne 3.7.2008 dopravena na zimní stadion v Milevsku částečně repasovaná rolba odkoupená od zimního stadionu v Českých Budějovicích.Kompletní fotogalerie z transportu rolby (zde)


Montáž nové aparatury na zimním stadionu v Milevsku

Za finanční podpory Jihočeského Kraja a Města Milevska byla na zimním stadionu vyměněna stávající 32 let stará zvuková aparatura za úplně novou. Dodavatelem, který vyhrál výběrové řízení se stala společnost KV2 Audio Praha.Kompletní fotogalerie ze stavby jsou ke stažení v zip souboru (zde)


30.5.2008 - dětský den na sportovištích v Milevsku

Společnost SPOS Milevsko a DDM v Milevsku spojily své síly a společně zorganizovaly dětský den pro základní školy. K dispozici byla spousta atrakcí. Mezi nejzajímavější patřila ukázka historického šermu. Celý průběh byl podbarven hudbou. Na děti čekalo několik disciplín a spousta zajímavých cen.Kompletní fotogalerie z celé akce jsou ke stažení v zip souboru (zde)