UBYTOVÁNÍ SPORTHOTEL MILEVSKO

Ubytování nejen pro sportovce

Sporthotel Milevsko je ubytovací zařízení umístěné v krásném milevském komplexním sportovním areálu. Sporthotel se sestává ze dvou budov s názvem Sport a Stadion. Sport tvoří východní stěnu zimního stadionu a Stadion stěnu od jihu.

V objektu Sport je možné ubytovat až 50 osob v zrekonstruovaných pokojích a přímo v tomto objektu se také nachází restaurace. Restaurace pro ubytované skupiny hostů nabízí stravování od snídaní až po plnou penzi včetně svačin a druhé večeře dle přání hostů.

V části Stadion lze ubytovat na dvou podlažích až 80 osob ve dvou a tří lůžkových pokojích. V přízemí objektu se nachází společná RECEPCE pro oba ubytovací objekty a pivnice s tankovým pivem.

Hotel je velice oblíbený mezi sportovními oddíly, kluby či svazy nebo i sportovními nadšenci, kteří jej využívají pro svá sportovní soustředění či kempy. A ubytování má oblibu nejen mezi těmito sportovci, ale i mezi firmami pro ubytování při pracovních cestách, pro teambuilding, prezentace či semináře. Rádi také ubytujeme svatby nebo hosty oslav. Velké oblibě se zařízení těší turistům a zejména cykloturistům.

Neváhejte a navštivte nás v Milevsku, na severní hranici Jihočeského kraje v krásné oblasti Toulava.

Na všech pokojích je WIFI připojení zdarma.

Pro parkování vozidel je možné využít volných parkovacích stání v areálu sportovišť zdarma.

Ve všech prostorách hotelu je zakázané kouření a není umožněn pobyt se zvířaty.

Informace o ubytování

i

Recepce

 tel: 724 505 083  
 e-mail: sporthotel@spos-milevsko.cz

Restaurace