ZUMBA FITNESS

Logo Zumba Fitness

JEDINÉ LETNÍ CVIČENÍ V MILEVSKU

Každý čtvrtek od 20:00 hodin

ve Fitness sále nebo ve Sportovní hale u Zimního stadionu v Milevsku.

Cena jedné lekce je 85,- Kč / Cena permanentní vstupenky na 11 lekcí je 850,- Kč.

Sebou je potřeba mít přezuvky (sálovou obuv se světlou podrážkou), sportovní oblečení, pití a hlavně ručník, ten je opravdu potřeba.

CO JE ZUMBA?

ZUMBA je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance.

Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená „rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party“. A přesně taková je filosofie Zumby. Nepřipadáte si jako v tělocvičně, nepočítáte, kolik ještě kterého cviku musíte udělat a dokonce si můžete přidávat i své vlastní prvky. Zkrátka se bavíte a s úsměvem si užíváte na taneční party. Přitom však velmi účinně cvičíte a spalujete spousty kalorií. V hodinách Zumby se kombinují rychlé a pomalé rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a tvarování postavy. Zapojíte celý svalový korpus, především pak nohy, břicho a hýždě.      Rozhodně nemusíte být žádným tanečníkem, protože Zumbu zvládne každý. Začíná se jednoduchými kroky a postupem času se přidávají trochu náročnější kombinace. Všechny taneční kroky jsou ale i tak oproti běžné podobně zjednodušené. Při Zumbě se vůbec nepočítá, tančí se zcela podle rytmu hudby.

Zumba je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze zábavnou cestou

Zumba je velká párty

Zumba je velká zábava - Kombinace latinskoamerických tanců, originální Zumba hudba a skvělý proud pozitivní energie, to je to, co dělá z hodiny Zumby jedinečný zážitek. 


· Je to zábava! Na hodině si ani neuvědomíte, že cvičíte. Do hodin se nemusíte nutit, na každou se budete těšit.

 

· Je to jiné! Hudba, kroky, pohyby, lekce, pocit... všechno úplně jinak než jak jste zvyklí z jiných fitness hodin.

· Je to snadné! Zumba je určena pro každého v každém věku. Se Zumbou můžete začít hned bez ohledu na kondici, předchozí průpravu nebo věk.

 

· Je to účinné! Již po několika hodinách Zumby uvidíte, že se s vaším tělěm začne něco dít. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši……


Zde je ukázka Zumba Fitness cvičení.

Těšíme se na Vaši návštěvu :

Blanka a Lucka - instruktorky cvičení

Další informace tel.: 382 521 269